Wyroby LDPE i HDPE: rękawy i półrękawy

Folia polietylenowa, worki LDPE i HDPE

Do najlepszych materiałów opakowaniowych należy folia polietylenowa LDPE oraz HDPE. Wpływa na to chociażby fakt, że posiada ona zastosowanie niemal we wszystkich branżach i gałęziach przemysłu, a także ma szereg zalet przydatnych również w gospodarstwie domowym. Oferujemy wyroby polietylenowe wykonane z tego materiału, do których należą:

Najważniejsze cechy wyrobów polietylenowych

Są one dostępne w zróżnicowanej wielkości, dzięki której można w nich przechowywać zarówno niewielkich rozmiarów przedmiotów, jak i kaptury przeznaczone do większych worków big bag. Stosujemy również w przypadku różnych typów produktów dwie metody wykonywania nadruków firmowych: sitodruk, a także opcję fleksograficzną. Ich zastosowanie pozwala ponadto na zabezpieczenie różnorodnych produktów przed czynnikami zewnętrznymi, w tym przed zabrudzeniami czy opadami atmosferycznymi.

Opcje wykorzystania folii polietylenowej LDPE i HDPE

W zależności od konkretnego wariantu, można wskazać szeroki wybór zastosowań worków, taśm oraz innych proponowanych wyrobów LDPE i HDPE. Można je wykorzystywać w branży budowlanej, ale też w gospodarstwach domowych, gdzie bardzo pomocne mogą być chociażby worki strunowe. Możliwe jest również wykorzystywanie tych elementów jako wsparcie big bagów czy do automatów pakujących. Bardzo często z naszych produktów korzystają również klienci, którzy są zainteresowani użytkowaniem ich do zbierania śmierci, w tym również selektywnego gromadzenia odpadów z możliwością rozróżnienia poszczególnych opcji.