Folia bąbelkowa

Folie, taśmy i siatki polietylenowe

Bardzo duży zakres produktów ochronnych oraz artykułów przeznaczonych do pakowania towarów z tworzywa sztucznego produkowanych jest przez firmę Arcom. Jest to chociażby folia stretch czy pęcherzykowa, ale także liczne wyroby LDPE oraz HDPE. Należą do nich przykładowo worki, taśmy pakowe czy kaptury, a w ramach dodatkowej usługi możemy również wykonać na tych produktach dowolne, spersonalizowane nadruki firmowe.

Charakterystyka folii stretch i wyrobów polietylenowych

Nowoczesne maszyny i stosowana technologia produkcji sprawiają, że możemy przygotowywać dla naszych klientów produkty o różnorodnych parametrach, dostosowanych do specyfiki działalności ich przedsiębiorstwa. Wykonujemy chociażby folie stretch czy taśmy pakowe o wielu rodzajach grubości i szerokości, a także w licznych kolorach, zarówno w wersji transparentnej, jak białej, czarnej czy innych barwach. Niektóre nasze produkty posiadają również dodatkowe cechy ochronne, w zależności od swojego zastosowania: właściwości antystatyczne, zabezpieczające przed korozją czy odporność na rozdarcia.

Przykładowe możliwości zastosowania

Tak szeroki wybór produktów o zróżnicowanych cechach pozwala na wykorzystanie ich w bardzo wielu branżach przemysłowych. Przykładowo wyroby LDPE i HDPE, takie jak worki, można spotkać przede wszystkim w przemyśle spożywczym czy papierniczym. Z kolei siatki polietylenowe są często stosowane w branży ogrodniczej, zaś folia pęcherzykowa wykorzystywana jest przede wszystkim do pakowania sprzętu AGD czy RTV.